TAP Air Portugal

Παιδιά, μόνο στο νήμα της Air Barbados δεν έχετε γράψει για την Αιγαίου και τον Βασιλάκη. Τόσο πολύ τον σκέφτεστε; :mrgreen:
 
Εγώ προσωπικά (γιατί εγώ έγραψα τελευταίος) δεν τον σκέφτομαι φίλε Ovelix αλλά επειδή δεν μασάω τα λόγια μου λέω αυτό που απλά έγινε λόγω της σχέσης με την Αγία οικογένεια.. Αν απαγορεύεται ο ελεύθερος σχολιασμός να μας τον πει ο admin και όχι το κάθε μέλος...
 
Απλά να προσέχουμε να μην ξεφεύγουμε από το θέμα. Αναφέροντας κάτι εκτός θέματος υπάρχει ο κίνδυνος να σχολιάσουν κι άλλοι και εκεί ξεφεύγει το πράγμα. Όπως έγινε και εδώ. Τα της κρατικής βοήθειας της Αιγαίου τα έχουμε συζητήσει εκτενώς στο σχετικό topic.
 
Μπράβο στην Πορτογαλία. :great:
 
KOSTAS1966":uu3ymmim said:
Εγώ προσωπικά (γιατί εγώ έγραψα τελευταίος) δεν τον σκέφτομαι φίλε Ovelix αλλά επειδή δεν μασάω τα λόγια μου λέω αυτό που απλά έγινε λόγω της σχέσης με την Αγία οικογένεια.. Αν απαγορεύεται ο ελεύθερος σχολιασμός να μας τον πει ο admin και όχι το κάθε μέλος...

Πονεμένε ανθέλληνα, κουμούνα συριζομούρη, σε σφίγγει στην όπισθεν ο Κυριάκος; Σε στενεύει πολύ;

Εκλογές το 2023 με ανανέωση τετραετιάς για ΝΔ και καλή χώνεψη σύντροφε... :banana:
 
:banana: :banana: :banana:
Ο άλλος ξύπνησε Κυριακή πρωί και δεν είχε κάτι καλύτερο να κάνει από το να ανοίξει τρολο-ακάουντ.
 
That escalated quickly.
Και για να μιλάμε με πραγματικούς αριθμούς η κυβέρνηση της Πορτογαλίας αγόρασε το 22,5% των μετοχών της ΤΑΡ έναντι 55 εκατομμυρίων Ευρώ και έδωσε πακέτο ενίσχυσης της ύψους 1,2 ΔΙΣ Ευρώ!
Αυτη την τεράστια μεταφορά χρημάτων από τους φορολογούμενους στην ΤΑΡ την έκανε κυβέρνηση αριστερών.
 
lewton":3n4352h5 said:
:banana: :banana: :banana:
Ο άλλος ξύπνησε Κυριακή πρωί και δεν είχε κάτι καλύτερο να κάνει από το να ανοίξει τρολο-ακάουντ.

Ο άλλος ξύπνησε Κυριακή πρωί και είδε μερικά ανθελληνικά κουμούνια να εξακοκολουθούν να λένε τις γνωστές αρλούμπες που μας έφτασαν στη χρεωκοπία το 2010 και αποφάσισε να τους τα τρίψει στη μάπα γιατί κάποιος πρέπει να το κάνει κι αυτό πού και πού.

Αυτά που ήξεραν τόσα χρόνια οι προδότες και ανθέλληνες κουμούνες, ας τα ξεχάσουν.

Σας φτύνουμε ρε, δε βρέχει...
 
Το πορτογαλικό Δημόσιο κατείχε ήδη το 50% και τώρα το ανέβασε στο 72.5% των μετοχών της ΤAP. H ενίσχυση των 1.2 δις ευρώ γίνεται με την έγκριση της Commissiom Με κάποιους όρους εξυγίανσης, περιορισμού του λειτουργικού κόστους κλπ.
 
Σκάνδαλο με παράνομη αποζημίωση σε πρώην μέλος του ΔΣ της εταιρείας οδήγησε στην απόλυση του προέδρου και της διευθύνουσας συμβούλου της εταιρείας από τον υπουργό οικονομικών της Πορτογαλίας.

 
Top