Travelair club - πρόγραμμα μιλίων από την OA

Μήπως είδε κανείς μίλια στο λογαριασμό του; :?:
 
Όχι, και την είχα κ εγώ την ίδια απορία κιόλας....
 
Τα μίλια θα περαστούν τις 2 πρώτες εβδομάδες του Φεβρουαρίου, ύστερα από τη λήξη της προθεσμίας αποστολής των email στις 31-1-11.
 
Έκλεισα εισιτήριο με την Ο.Α για τη Βιέννη,αλλά δεν πέρασα τον αριθμό της κάρτας.Διορθώνεται αυτό;Επίσης,έχω κλείσει κατάλυμα μέσω του booking.com τα μίλια από εκεί πώς θα τα πάρω;
 
Τα μιλια μπορεις να τα πιστωσεις στο λογαριασμο σου μετα την πτηση μεσω του site της ΟΑ στο υπομενου travelair club-καταχωρηση μιλιων. για το 2ο, δυστυχως δε γνωριζω.
 
imaginas":1jwz272x said:
Έκλεισα εισιτήριο με την Ο.Α για τη Βιέννη,αλλά δεν πέρασα τον αριθμό της κάρτας.Διορθώνεται αυτό;

Ναι, θα δώσεις τον αριθμό της κάρτας στο check-in.

imaginas":1jwz272x said:
Επίσης,έχω κλείσει κατάλυμα μέσω του booking.com τα μίλια από εκεί πώς θα τα πάρω;

Αν δεν το έκλεισεις μέσω του olympicair.com, δεν θα τα πάρεις.
 
Δεν το ήξερα...Κατευθείαν από τη σελίδα του booking.com εκλεισα...
 
Το booking.com επιτρέπει ακυρώσεις στις περισσότερες κρατήσεις.
Έλεγξε πρώτα τους όρους της κράτησης που έκανες κι αν δεν έχει κάποια επιβάρυνση για την ακύρωση τότε ακύρωσέ το και κατόπιν (ξανα)κλείστο μέσω του olympicair.com.
Φυσικά πρώτα πρέπει να τσεκάρεις ότι υπάρχει ακόμα διαθεσιμότητα στην ίδια τιμή.
 
Το σκέφτηκα και αυτό!Θα εξετάσω και την πιθανότητα να παρατείνω για 1 ημέρα την επιστροφή μου,αν μου αλλάζει το εισιτήριο η Ο.Α χωρίς επιβάρυνση.
 
Τελικά για να αλλάξω ημερομηνία επιστροφής πρέπει να πληρώσω 30€.Το αξιοπερίεργο είναι ότι όταν έκλεινα εισιτήριο δεν είχε βραδινή πτήση επιστροφής,ενώ τώρα έχει....

Είδα ότι τα μίλια που κερδίζω για το Αθήνα-Βιέννη είναι 500,να υποθέσω ότι θα προστεθούν και άλλα 500 μίλια για την επιστροφή;
 
Top