Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Anastasia5":3ipduwqn said:
Κάλεσαν για συνέντευξη πριν 2 χρόνια. Για την εκπαίδευση δεν έχω ιδέα, μόνο ότι βλέπω εδώ. Όταν λέω παραπάνω κιλά εννοώ κιλά που δεν αντιστοιχούν στο ύψος. Και στη φόρμα έλεγε να συμπληρώσουμε κιλά και ύψος. Και απορώ αν τα κοιτάνε καθόλου πριν καλέσουν όταν έρχονται κοπέλες με ακμή και με μια γλώσσα σε μέτριο επίπεδο ενώ ζητάνε δύο. Effie όλα καλά, τίποτα. Αλλά αφού το ήθελες γιατί δε προσπάθησες να το κάνεις κ πιο νωρίς; Εκτός αν είναι θέμα ανεργίας και χαμηλών αποδοχών. Και εγώ την ίδια δουλειά κάνω και όλα είναι αβέβαια. Επίσης μια ερώτηση στην Κλεοπάτρα. Αφού λένε ότι δεν είναι για σεζόν στην αγγελία πώς ξέρεις ότι θα είναι για 6 μήνες; Δεν είναι αορίστου; Πέρσι ας πούμε έλεγαν για θερινή σεζόν και το διευκρίνιζαν. Ευχαριστώ επίσης την Κλεοπάτρα για το χρόνο της να μας απαντά τόσο αναλυτικά.


Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα. Διότι έτσι λειτουργούν, θεωρούν το προσωπικό τους αναλώσιμο και δε θέλουν να το κρατάνε για πολύ για να μην αποκτάει δικαιώματα.
 
Καλησπερα.Την τεταρτη 25/3 πραγματοποιηθηκε συνεντευξη στην αθηνα.Ειχαν πει μεχρι την πρωτη εβδομαδα του απριλιου οτι θα εχουν ειδοποιησει.Εχει ειδοποιηθει καμια που πηγε στην συνεντευξη?
 
Δυστυχώς όχι ακόμα. Αλλωστε η πρώτη εβδομάδα, επίσημα αρχίζει αύριο, οπότε μέχρι την Παρασκευή, έχουμε ελπίδες.
 
Αυτές ήταν οι συνεντεύξεις της πρώτης ή της δεύτερης προκύρηξης και εσείς ρωτάτε για εκπαίδευση αν σας κάλεσαν κ περιμένετε την απάντηση για την εκπαίδευση; Έκανα τα χαρτιά για την Αθήνα στη δεύτερη προκύρηξη που έληγε 22/03 κ περιμένω κ εγώ κάτι. Μέχρι πότε θα γίνονται συνεντεύξεις; Και αν τελικά σας πάρουν για εκπαίδευση πληρώνεστε; Eνδιαφέρομαι και για Ηράκλειο αλλά δε γνωρίζω αν αξίζει να αφήσω τη δουλειά μου στην Αθήνα. Πολλά αρνητικά ακούγονται και είμαι μπερδεμένη.
 
καλησπέρα και από μένα! είχα δώσει και εγώ συνέντευξη την τετάρτη 25/3 στην Αθήνα και περιμένω απάντηση...
 
Καλησπερα εκανα κι εγω τα χαρτιά για την Αθήνα στη δεύτερη προκύρηξη που έληγε 22/03. Υπαρχει καποιο νεο? Εχουν αρχισει να παιρνουν τηλεφωνα για συνεντευξη?
 
Γίνονται κ αυτή τη βδομάδα συνεντεύξεις.
 
Ναι αλλά είναι της νέας προκήρυξης ή της προηγούμενης όσοι περίσσεψαν; Aν είναι της καινούριας πότε πρόλαβαν να δούνε τόσα βιογραφικά;
 
Ειναι της καινουριας..γιατι με πηραν κ εμενα τηλ.για συνεντευξη.κ ειχα στειλει βιογραφικο μονο στην δευτερη προκηρυξη.
 
Top