Aegean Cabin Crew

Καλησπέρα, σχετικά με την συνέντευξη της Θεσσαλονίκης πριν δύο εβδομάδες μήπως είχε καμία κοπέλα που ήταν κάποια απάντηση;;
 
Συνονόματη ούτε και εγώ είχα κάποια ενημέρωση, ούτε κάποιο mail που να λέει πως έχω απορριφθεί. Δε ξέρω αν έχουν ενημερώσει κάποια κοπέλα. Τηρώ αυτό που είπε μια κοπέλα πιο πάνω πως μπορεί να αργήσουν!
 
Κορίτσια αγόρια πήραν τηλέφωνα για Θεσσαλονίκη. Ενημερώνω γιατι κι εγώ θα ήθελα να ξέρω αν δεν με είχαν δεχτεί. Ευτυχώς θα πετάξω..και απο χαρά και με την Aegean! :banana:
 
ναι ευτυχώς με καλέσανε και εμένα τελικά. ξεκινάω εκπαίδευση σε ένα μήνα, για Θεσσαλονίκη.

Ποιες άλλες κοπέλες θα είναι;
 
Χτες 12 του μήνα πέρασα το πρώτο στάδιο το οποίο περιλάμβανε τεστ κ μέτρηση βάρους&ύψους.
Στο τέλος μας είπαν πως όσες περάσατε θα ενημερωθείτε αύριο το μεσημέρι (δλδ 13 του μήνα) τηλεφωνικώς για να ερθετε πεμπτη 14 του μηνα και αυτές που δεν πέρασαν στο δεύτερο στάδιο της προσωπικής συνέντευξης θα ενημερωθείτε με μέιλ.
Εγώ όλη μέρα ειμουν πάνω από ένα κινητό και δεν έλαβα τίποτα από τα δύο.
Και η ερώτηση μου είναι η εξής.....αν περνούσα θα με είχαν καλέσει Αλλά ακόμα κ που σκέφτηκα ότι δεν με κάλεσαν γτ δεν έλαβα κάποιο μειλ ώστε να ξέρω τι να κάνω κ εγω ?
Σας παρακαλώ αν υπάρχει έστω κ μια που να το έχει πάθει η να ξέρει ας μου πει!
 
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά απο την στιγμή που δεν σε πήραν τηλέφωνο για να παρευρεθείς στο face to face interview σε απέρριψαν.
 
Σε πόσες μέρες από την face to face συνέντευξη καλούν; Aναφέρομαι στην συνέντευξη που έγινε στην Αθήνα 13 Δεκεμβρίου, έχω μεγάλη αγωνία, αν κάποια την κάλεσαν ας μας πει, ευχαριστω.
 
Καλησπέρα
Πέρασα συνέντευξη πριν 1,5 μήνα αλλά δεν έλαβα κάποιο e mail ούτε με πήραν τηλέφωνο. Υπάρχει περίπτωση να με καλέσουν μετά από τόσο καιρό που είχα την συνέντευξη ?
 
Γεια, πριν 1,5 μήνα εστειλα βιογραφικο, αλλά δεν έλαβα κάποιο e mail ούτε δε με πήραν τηλέφωνο, τιποτα, τι να κανω?
 
Vi25":36fm2uiw said:
Καλησπέρα
Πέρασα συνέντευξη πριν 1,5 μήνα αλλά δεν έλαβα κάποιο e mail ούτε με πήραν τηλέφωνο. Υπάρχει περίπτωση να με καλέσουν μετά από τόσο καιρό που είχα την συνέντευξη ?


Πέρασες και από τα 2 στάδια της συνέντευξης ή μόνο από την γραπτή αξιολόγηση , επίσης αναφέρεσαι για Αθήνα η Θεσσαλονίκη ?
 
Top