Aegean Cabin Crew

Γνωρίζετε μήπως αν έχουν ολοκληρωθεί οι συνεντεύξεις στο Ηράκλειο;
 
Ναι ολοκληρώθηκαν για το Ηράκλειο
 
Έχουν ενημερώσει κάποια κοπέλα; Είτε θετικά, είτε αρνητικά;
 
Υπάρχει κάποιος που να κατατοπίσει τους άνδρες υποψήφιους αεροσυνοδούς; Τί πρέπει να έχουμε υπόψη για τη συνέντευξη; Ποιο είναι το επιθυμητό ύψος; (είμαι λίγο παραπάνω από 1.90). Υπάρχει πρόβλημα με αυτό; :|
 
Καλησπέρα! Ήμουν υποψήφια στη συνέντευξη που πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη στις 30/1/2020 αλλά δεν έχω πάρει κάποια απάντηση είτε θετική είτε αρνητική.
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει, αν γνωρίζει, τι γίνεται σ'αυτην την περίπτωση?
Όπως διάβασα μια κοπέλα την έχουν ήδη πάρει για εκπαίδευση ενώ σε κάποιες άλλες έχουν ήδη απαντήσει αρνητικά.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Καλημερα παιδια!!καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολους ευχομαι!!ειμαι καινουρια στο φορουμ και με πηραν για συνεντευξη στην αθηνα την πεμπτη!πληρω ολες τις προυποθεσεις(ξενες γλωσσες,εμφανιση,κιλα)αλλα το θεμα μου ειναι οτι το υψος!ειμαι 1,63 ενω νομιζω το οριο ειναι 1,65!ξερετε αν αποτελει θεμα αυτο;;;;ευχαριστω πολυ!!!
 
Καλησπέρα Eva,

Μην αγχώνεσαι για το ύψος, η αλήθεια είναι πως πρέπει να φτάνεις το 2,12 cm με τα χέρια στην ανάταση, ώστε να μπορείς να ''κινείς'' ελεύθερα τα χέρια σου με ευκολία τους εξοπλισμούς του αεροσκάφους.

Δώσε μεγάλη συγκέντρωση στην προσωπικότητα σου, πολύ θετικός χαρακτήρας, πολύ πολύ χαμόγελο και την γλώσσα του σώματος σου.

TIP να είσαι προετοιμασμένη και για το ψυχολογικό τεστ αλλά και για την προσωπική συνέντευξη, διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα λόγο ελάχιστου αριθμού ατόμων που θα βρίσκεστε την Πέμπτη να γίνει ολόκληρη η διαδικασία εντός μίας ημέρας.

Ότι άλλο χρειαστείς, μπορείς να μου γράψεις ελεύθερα.
 
Την Πέμπτη η διαδικασία, θα γίνει ολόκληρη και θα διαρκέσει περίπου δύο ώρες.
 
Καλησπέρα!
Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει δηλώσει ως έδρα της το Ηράκλειο και να έχει ενημερωθεί με email ή μέσω τηλεφώνου;
Ευχαριστώ πολύ!
 
Marakiccm":3pjkcvnc said:
Καλησπέρα Eva,

Μην αγχώνεσαι για το ύψος, η αλήθεια είναι πως πρέπει να φτάνεις το 2,12 cm με τα χέρια στην ανάταση, ώστε να μπορείς να ''κινείς'' ελεύθερα τα χέρια σου με ευκολία τους εξοπλισμούς του αεροσκάφους.

Δώσε μεγάλη συγκέντρωση στην προσωπικότητα σου, πολύ θετικός χαρακτήρας, πολύ πολύ χαμόγελο και την γλώσσα του σώματος σου.

TIP να είσαι προετοιμασμένη και για το ψυχολογικό τεστ αλλά και για την προσωπική συνέντευξη, διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα λόγο ελάχιστου αριθμού ατόμων που θα βρίσκεστε την Πέμπτη να γίνει ολόκληρη η διαδικασία εντός μίας ημέρας.

Ότι άλλο χρειαστείς, μπορείς να μου γράψεις ελεύθερα.

Καλησπέρα Μαρακι θα μπορούσες να μου στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα; Θα το έκανα εγώ αλλά είμαι καινούρια στο φορουμ και δεν το κατέχω πολύ, χρειάζομαι κάποιες συμβουλές και πραγματικά συγχαρητήρια για την δουλειά που κάνεις και την βοήθεια σου σε εμάς τους ονειροπόλους.
 
Top