Astra Airlines

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
jerry σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!!!!! Θα την χρειαστώ!! :mrgreen:
 
Σε απαντηση σχετικου ερωτηματος μου , μολις πληροφορηθηκα οτι στην γραμμη ATH - JSH , η Αθηνα θα ειναι ενδιαμεσος σταθμος . Ο τελικος προορισμος θα ειναι η SKG .
 
το ATH-JSH είναι καθαρό δρομολόγιο απο μόνο του. Κάποιε μέρες το αεροσκάφος θα ανεβαίνει skg. Ετσι θα υπάρχει η δυνατότητα για jsh-ath-skg με 2 διαφορετικά εισιτήρια.
 
Ακουγεται οτι το ATH - JSH , θα ειναι , στην ουσια , SKG - JSH , με ενδιαμεσο την ATH .
 
Ακουγεται οτι το ATH - JSH , θα ειναι , στην ουσια , SKG - JSH , με ενδιαμεσο την ATH .
IATA/TASOS":1f28wd90 said:
το ATH-JSH είναι καθαρό δρομολόγιο απο μόνο του. Κάποιε μέρες το αεροσκάφος θα ανεβαίνει skg. Ετσι θα υπάρχει η δυνατότητα για jsh-ath-skg με 2 διαφορετικά εισιτήρια.
Ξεκαθαριζω οτι δεν ειμαι αρνητικος σε μια τετοια κινηση , ισα ισα , που την επικροτω . !!!
 
Το ξέρω, απλά και εγώ σε ξεκαθαρίζω πως θα είναι το δρομολόγιο :cool:
 
AEO761":xtwmtk9r said:
Αγαπητέ Dreamliner-X, απ' όσο βλέπω, μέχρι και τώρα (03 Απρ 2012, 14:45) η εταιρία δίνει διαθέσιμα δρομολόγια μέχρι τέλος Απριλίου, διάστημα κατά το οποίο η επιδότηση δεν είναι σε ισχύ. Η νέα σύμβαση θα τεθεί σε ισχύ από 01 Μαΐου 2012, οπότε και θα δούμε ακριβώς την τιμή του ναύλου από - προς Θεσσαλονίκη.

Είχες δίκιο αγαπητέ AEO761,είδα τώρα στο site της εταιρίας κ έχουν μπεί τα δρομολόγια των επόμενων μηνών με τιμή 37.60 :great: (τα ωράρια με χαλάνε μόνο αλλα τί να κάνουμε,ας μήν είμαστε κ πλεονέκτες :D)

Αλήθεια εκείνα τα Airbus πότε θα έρθουν? Καμία πληροφορία για τα χρώματα που θα έχουν? :)
 
Το πρόγραμμα για τις άγονες έχει σιγά-σιγά φορτωθεί στο σύστημα (από 01/05). Νομίζω πως λείπουν ακόμα πτήσεις από το SKG-KLX, SKG-CFU (φαίνονται 3 / εβδομάδα ενώ η σύμβαση προβλέπει κατ' ελάχιστο 4). Ίσως να ψάχνουν σε τι κενά θα τα "χώσουν", αφού να πούμε εδώ πως τα δύο σάβρα θα πάρουν φωτιά το καλοκαίρι καθώς πέραν από τις 5 άγονες, θα έχουν να κάνουν και τα "καινούρια" SKG-NUE, SKG-MUC όπως και κάποια από τα ρωσο-ουκρανικά (KBP, LWO, ROV κλπ). Εξ ου και υπάρχουν κάτι περίεργες συχνότητες σε άβολους συνδυασμούς μέρας/ώρας (π.χ. ATH-JSH 6/04.45, SKG-CFU 6/22.20, SKG-SMI 7/05.35).
 
Νέο δρομολόγιο Θεσσαλονίκη - Αθήνα !

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι η Astra Airlines, ακούγοντας πάντοτε τις ανάγκες των πελατών της, επεκτείνει το πτητικό της έργο και σε λίγο καιρό θα πραγματοποιεί πτήσεις Θεσσαλονίκη - Αθήνα !

Από το site της εταιρίας η παραπάνω είδηση. Γνωρίζουμε κάτι περισσότερο;
 
Δεν είναι ακριβώς για τις ανάγκες των πελατών της, είναι για τις ανάγκες της γραμμής ATH-JSH.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top