Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας

  • Thread starter sv1xv
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Ελπιζω να εχουμε και φετος κατι παραπανω αλλωστε καθε χρονο εχει τεραστια επυτυχια.
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2012

Έχει προγραμματιστεί κάποια πτητική επίδειξη για τη γιορτή της Π.Α;Ξέρει κάποιος κάτι;
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Μαλλον ακομα δεν εχει ανακοινωθει κατι. Ελπιζω να γινει οπως και περυσι.
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Με τι λεφτά;;;;;;;
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

8-11/11/2012 θα γίνει η καθιερωμένη εορτή της ΠΑ, με τα αεροδρόμια να ανοίγουν τις πύλες το ΠΣΚ.
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Πιθανόν να υπάρξει και επίδειξη στις 10 Νοεμβρίου στον Βόλο (παραλία) ή και την Τανάγρα, κάτι που δεν έχει ακόμη οριστικοποιηθεί.

Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν κάποιος μάθει (αγαπητέ vassdel :D) να ενημερώσει.
Έχω "προγραμματίσει" να πάω με τον μικρό (ούτε 2,1/2 δεν είναι ακόμα αλλά είμαι σίγουρος θα εντυπωσιαστεί πολύ όταν δεί αεροπλάνα από κοντα!) την Κυριακή στο Τατόϊ, αλλά αν υπάρχει περίπτωση για αεροπορική επίδειξη την Τανάγρα είτε Σάββατο είτε Κυριακή θα το κυνηγούσα.
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Το βλέπω δύσκολο, μιας και δεν μας έχουν πει τίποτε για δοκιμαστικές και προετοιμασία, αλλά δεν μπορώ ακόμα να το αποκλείσω. Αν όμως και την επόμενη εβδομάδα δεν ανακοινωθεί τίποτα, μάλλον πάμε μόνο για στατικές και τις ήδη ανακοινωθείσες...
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Καλημέρα σε όλους.

Εμαθα από το ράδιο αρβύλα ότι φέτος θα βάλουν εισιτήριο.

Λέτε να αληθεύει;
 
Re: Εορτή Πολεμικής Αεροπορίας 2011

Να δω και αυτό και τι στον κόσμο!!!
Εισιτήρια θεωρημένα από την εφορία θα κόβουν;Νομίζω ότι τα παλικάρια στο Ρ.Α το έχουν παραξηλώσει..Εδώ δε χρεώνει τον κόσμο για τις αεροδιακομιδές κι ένα σωρό κοινωνικές υπηρεσίες που παρέχει η Π.Α θα βάλει εισιτήριο;
 
Top