Επάγγελμα Αεροσυνοδός

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Πώς είναι δυνατόν να θέλει ιπτάμενο προσωπικό αφού μειώνονται οι πτήσεις ελλείψει αεροσκαφών?
 
Είδα και γω την προκήρυξη για τους 18 Ι/Σ και Ι/Φ. Τι ξέρετε? Αξίζει να κάνω αίτηση, δεδομένου ότι δεν έχω καθόλου προηγούμενη εμπειρία στις ΟΑ? 'Η θα υπάρξουν πολλοί υποψήφιοι?
 
ρε παιδια πειτε που μπορουμε να βρουμε την προκυρηξη;;
 
Kritike, εδώ είναι το σχετικό link: http://oageneral.olympicairlines.com/te ... 0904gr.htm. Μήπως ξέρεις πιθανότητες επιτυχίας ή θα ναι όλοι όσοι έχουν ήδη δουλέψει στις ΟΑ, καθότι εγώ δεν έχω καμιά προυπηρεσία στις ΟΑ? Κάθε απάντηση θα εκτιμηθεί. Να σημειωθεί ότι πρόκειται για εποχικό προσωπικό.
 
orpheogreco αναλογα τα προσοντα που εχεις π.χ. ξενες γλωσσες ή πτυχιο.επισης τι ηλικια εχεις.αν θες πες μας να σου πουμε την γνωμη μας.αν παλι δεν θες να δημοσιευτουν στειλε μου pm να εκτιμησω την κατασταση.
οσο για το εποχικο προσωπικο που λες αυτο ηταν το μονο standard.που μονιμος στην ολυμπιακη;;
σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση :great:
 
Δέχεται αιτήσεις για ιπτάμενους καμπίνας η HellasJet ή είναι αεροαρβύλα?
Προθεσμία?
Οροφή ηλικίας?
Προσόντα?
Αποδεκτή η προϋπηρεσία στην Greece Airways?
Υπάρχει δημοσιευμένη αγγελία?
 
Δεν ειναι καθολου ραδιοαρβιλα...Δεχονται ακομα βιογραφικα και προυπηρεσια δεν ειναι απαραιτητη...Παρε ενα τηλ.να σου δωσουν διευθυνση να στειλεις βιογραφικο... ;)
 
Δέχονται και βιογραφικά από άνδρες? Ή είναι μόνο για ιπτάμενες συνοδούς?
 
Γενικα δεχονται και απο αντρες βιογραφικα(πρεπει να εχεις παει στρατο),αλλα ακουσα οτι εχει ληξει η προθεσμια για τη hellas jet εδω και καποιες μερες.
 
αγαπητοι μου συγχαρητηρια για το πολυ ωραιο φορουμ.Εχω ενημερωθει ηδη για πολλα θεματα απο εσας και μου εχουν λυθει και αρκετεσ αποριες.ειμαι καινουργια και δυστυχως δεν ξερω ακομη ολα τα κολπα του φορουμ.συγχωρηστε μου τυχον λαθη.με ενδιαφερει και εμενα το επαγγελμα της αεροσυνοδου αλλα για λιγο αργοτερα οταν θα τελειωσω την φιλολογια που με ταλαιπωρει.θα χαρω να διαβασω ενα καλοσορισμα σας για να σιγουρευτω οτι εστειλα και σωστα το μηνυμα :D .σασ φιλω προς το παρον.ευη :rolleyes:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top