Επάγγελμα Αεροσυνοδός

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Δεν πιστεύω να κάνεις καμμιά ανοησία και να ασχοληθείς με το επάγγελμα αυτό εν Ελλάδι;
Αν μου βρεις μία- έστω μία-ιπταμένη που να είναι ευχαριστημένη από τη δουλειά της σε ελληνική αεροπορική εταιρία, στήνομαι Πανεπιστημίου και Βουκουρεστίου για καταφτύσιμο!...
 
Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω, είχα στείλει στην Α3 το βιογραφικό μου την τελευταία φορά που ζητούσε ιπτάμενες συνοδούς, δεν μου απάντησαν. Υπάρχει νόημα να στείλω πάλι το βιογραφικό μου για την τελευταία αγγελία που ζητάνε ιπτάμενες συνοδούς; Ή ισχύει το μια φορά απορρίφθηκα πάντα θα απορρίπτομαι από την Α3; Thanks.
 
Και να το ξαναστείλες τι έχεις να χάσεις;
Το πολύ πολύ να μη σε προτιμήσουν.
 
Παιδιά, παρατάθηκε η ημερομηνία για την κατάθεση δικαιολογητικών για τους 18 Ι/Σ και Ι/Σ. Κστάθεση δικαιολογητικών μπορεί να γίνει μέχρι τις 28/3 και ώρα 14:00.
 
Η αίτηση της Ολυμπιακής για ιπτάμενους έχει και πεδία για το αν έχει ξαναδουλέψει ο/η αιτών/ούσα σε αντίστοιχη θέση,αν διαθέτουμε κάρτα σωστικών, γνώσεις νοσηλευτικής κλπ.Πόσο σημαντικά είναι αυτά τα προσόντα?Επίσης τους καλούνε όλους για συνέντευξη?
 
Κάποιος να απαντήσει την προηγούμενη ερώτηση?? 'Η κάποιος να ξέρει ποια είναι η διαδικασία μετά την λήξη της προθεσμίας κατάθεσης των δικαιολογητικών? Please, κάποιος ή κάποια?
 
Γιατι ο Ελληνας τα περιμενει ολα ετοιμα? Παρε ενα τηλεφωνο και ρωτα, δε θα σε φανε...
Ημαρτον πια.. Σα να ποσταρω στο φορουμ: Η Αιγαιου απο που παιρνει τις ζαχαριτσες? Ειναι πολυ ομορφες! (θελω να πω - χωρις προθεση να σου επιτεθω - κανε κατι, ενημερωσου για αυτο που θεες να κανεις, δικια σου καριερα ειναι! Και να σου απαντησει κανεις καποιες απο τις ευλογα απλες ερωτησεις σου, δεν θα παρει ποσοστα αν πιασεις εκει δουλεια.. ;) )


Αντε και καλη επιτυχια! :)

Φιλικα Στεφος
 
Το λιγότερο, αγενές και περιττό το προηγούμενο μήνυμα
 
παιδια καλησπερα,
γνωριζει κανεις να μου πει λιγα λογια για την ευρο αιρ?
ευχαρηστω κ περιμενω :great:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top