Hellas Airlines!

Αν ειναι να πεις κατι η καντο λιανα η μην λες τιποτα.

Απ το πληκτρολογιο σου κρεμομαι κι εγω. Και υποσχομαι πολυημερη απεργια πεινας αν κρατησεις τη σιωπη σου.
 
Δεν είναι τυχαίο Alex96 που είσαι first class μέλος εδω μέσα. Φαίνεται το ξέρεις καλα το επάγγελμα.
Και δεν εννοώ το αεροπορικό επάγγελμα.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Ποιο εννοείς;
Άμα θέλεις πάντως να μη το διαβάσω εγώ,πες μου πότε θα το κάνεις και σου υπόσχομαι ό,τι θα βάλω τα χέρια μπροστά στα μάτια μου για να μη βλέπω!Μη στερήσεις τις αποκαλύψεις σου από τους άλλους για εμένα!
 
Ελα, καλή η μυστικοπάθεια αλλά έχει και όριο. Περιμένω εναγωνίως πρόσληψη από τη ν Hellas κι εσύ πετάς τα όνειρά μου στο βούρκο.

Μη με τυρρανάς, ό,τι έχεις να πεις πές το γιατί έχω τρελλαθει από την αγωνία....
 
Την ειρωνία σου εννοώ.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
κα/κε unlucky : Once a wannabe, ALWAYS a wannabe.

Αμα έχεις να πεις κάτι πες το να τελειώνουμε, μεχρι να wannabeσεις σε άλλη εταιρία.

ΥΓ. Αυτο το μακρυναρι από κατω, μην το ξαναβάλεις, δεν ανοιγει με τίποτα.
 
Τα συμπεράσματα είναι:
1)Είμαι "first class" μέλος στο airliners ως κατ'επαγγελμα είρωνας.
2)Ειρωνεύτηκα αυτό που έγραψες.
3)Δε λες τι γνωρίζεις και "τιμωρείς" τους υπόλοιπους εξαιτίας μου.
Κοίτα δύναμη που έχω και δε το ξέρω!
 
Λοιπόν παίδες έχω μια εβδομάδα τους παίρνω τηλέφωνα έχουν τηλεφωνητή , πέρασα 2 φορές απο τα γραφεία τους και είναι κλειστά. Είμαι και εγώ απο τα άτομα που πέρασαν απο συνέντευξη,είναι κρίμα για όλους μας που είχαμε έστω και μια στο εκατομμύριο ελπίδα πως θα είχαμε δουλειά. Δυστυχώς όμως δεν έγινε κατι.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Έβγαλαν οι ίδιοι επίσημη ανακοίνωση πως τέλος?
 
Εύχομαι σε όσους αγωνιούν,το άγχος τους να λάβει σύντομα τέλος με μια αίσια εξέλιξη.Η ζωή έχει δυσκολίες τις οποίες είναι καλό να χειριζόμαστε και όχι να τις αφήνουμε να μας ισοπεδώνουν.
Εκτιμώ ό,τι η Hellas Airlines θα επιχειρήσει.-
 
Top