Hellas Airlines!

Φίλε GP707 αυτό δείχνει προχειρότητα από μεριά τους δεν δικαολογεί με τίποτα την στάση τους.Δεν ήξεραν τι θα συναντήσουν ;Πως ξεκινάνε έτσι;
Μην ξεχνάμε ότι αυτή η ιστορία είναι από τον Αύγουστο!!!τι έκαναν 5 μήνες δηλαδή;Είπαν υπάρχουν τεχνικά, εκεπαιδευτικά προβλήματα, μα πια προβλήματα εκπαιδευτικά υπάρχουν όταν δεν έχει καλέσει κανένα προσωπικό για εκπαίδευση;Εγώ που μιλάω με τα παιδιά της ΕΛΛΑΣ μου λένε πως πλέον δεν πιστεύουν τίποτα ενώ οι περισσότεροι έχουν βρει κάτι άλλο επαγγελματικά,τέλος μου λένε ότι η εταιρεία είναι φάντασμα δεν υπάρχει πουθενά, αυτά σας τα μεταφέρω από πρώτο χέρι λόγω της φιλικής μου σχέσης με πολλά παιδιά.
Μιλάει και για τεχνικά προβλήματα !!!μα πια τεχνικά;Αφού ούτε αεροπλάνα έχει ούτε σαϊτ έχει γενικά δεν έχει τίποτα και τέλος επιμένω που σκ@@α είναι τα αεροπλάνα; πως αυτοί οι άνθρωποι θα πάρουν άδεια χωρίς αεροπλάνα;
" να δούμε την Hellas Airlines να πετάει στους ουρανούς"τι ρομαντικά που τα λένε ......ΕΛΕΟΣ.
" Παρόλο που υπάρχουν πολλά ερωτήματα αν η εταιρεία θα είναι σε θέση να εκπληρώσει το έργο της εμείς δεν σταματάμε τις προσπάθειές μας" δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μην ανοίξει;Εδώ μας λέει κοιτάξτε παιδιά εμείς προσπαθούμε αλλά δεν ξέρουμε πότε και αν ανοίξουμε.
 
Ε,αφού θεωρείς ό,τι δεν υπάρχει τίποτα και δε πρόκειται να υπάρξει γιατί συνεχίζεις να ασχολείσαι;
Οι απόψεις σου είναι σαφέστατες.
 
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται υποδειξεις για το τι θα κανει και με τι θα ασχολειται!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Το σίγουρο είναι ό,τι δε χρειάζεται δικηγόρους και μάλιστα αυτόκλητους.
Είπαμε να σχολιάζουμε τα γεγονότα,να παραθέτουμε νεότερα κλπ.Απευθύνομαι στους διαχειριστές:Όταν προκύπτει ανάρτηση σχετική με την Hellas Airlines διαβάζουμε ως "απάντηση" από κάποια μέλη την ίδια μίρλα επαναλαμβανόμενη.
Μήπως να το οριοθετούσαμε κάπως;
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

Με μεγάλη μου τιμή θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους φίλους και υποστηρικτές αυτού του μεγάλου έργου που συνεχίζεται, παρά την καθυστέρηση της έναρξης των πτήσεων. Δυστυχώς δεν καταφέραμε να είμαστε εντός του χρονοδιαγράμματος μας για 15 Ιανουαρίου 2013, λόγω πολλών τεχνικών, νομικών και εκπαιδευτικών προγραμμάτων, των οποίων η εταιρεία πρέπει να εκπληρώσει βάση των νομοθετικών κανόνων για να πάρει την άδεια της. Οι εργασίες των στελεχών της εταιρείας σε Βόλο και Αθήνα συνεχίζονται με ταχείς ρυθμούς, ώστε να βρεθούμε στον αέρα όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.

Με όλη μου την αγάπη θα ήθελα να ευχαριστήσω τον καθένα σας προσωπικά για την υποστήριξη σας σε αυτό το μεγάλο εγχείρημα. Η Hellas Airlines έχει σκοπό να πετάξει πολύ σύντομα. Προσωπικά θα ήθελα να σας βεβαιώσω ότι η αεροπορική εταιρεία μας συνεχίζει την προετοιμασία της ασταμάτητα.

Εύχομαι η καινούρια χρονιά να φέρει επιτυχίες σε όλους μας. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και την υποστήριξή σας.

Μετά τιμής

Βασίλης Ραλάκης
Πρόεδρος Hellas Airlines

Το μόνο που κάνουν είναι να σβήνουν όλα τα αρνητικά σχόλια στο facebook όσο για τις ανακοινώσεις είναι καραγκιοζιλίκια.
Φίμωτρο σε εμενα δεν πρόκειται να μου βάλει κανείς και καμιά,εγώ πάντα θα είμαι στο πλευρό των εργαζομένων οπότε υποδείξεις από διάφορους γλύφτες των διαφόρων Ραλάκηδων δεν δέχομαι.
 
Τώρα πλέον οι εργαζόμενοι κοιμούνται ήσυχοι!
Πάντως,αν θέλεις να καταλάβεις,δε σου είπε κανείς να μη γράφεις.Σου είπα ό,τι γκρινιάζεις συνέχεια χωρίς εμφανή,από ένα σημείο και μετά, αιτία.Κάνεις γκρίνια για τη γκρίνια.Όταν δε μεταδίδεις νεότερα,όπως πριν,είσαι λίγο "σπασοκλαμπάνιας" (αν διαβάζει μια ψυχή :D )
Πάντως,προτιμώ να γίνει η εταιρεία,έστω και έτσι,παρά να μη γίνει καθόλου.Εσύ;
 
Προσωπικά πιστεύω πως η εταιρία κάποια στιγμή θα πάρει το ΑOC. Tο θέμα είναι όμως πόσο θ'αντέξει. Υπάρχουν δεκάδες εταιρίες που άνοιξαν και κλέισανε μετά απο 1-2 σεζόν. Αν περάσουν 2-3 χρόνια και η hellas συνεχίζει να υπάρχει τότε ναι θα μπορούμε να μιλάμε για επιτυχία. Μέχρι τότε είναι λογικό να υπάρχουν αρνητικά σχόλια και γκρίνια. 'Οταν αναβάλουν τη μία ημερομηνία μετά την άλλη είναι αναπόφευκτο να είναι αναξιόπιστο ότι λένε. Όπότε όταν δίνεις τροφή για σχόλια θα υπάρχουν αντιδράσεις. Ας πρόσεχε ο κ.Ραλάκης και ο κάθε κ.Ραλάκης πριν πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες
 
Άντε και κάθεσαι όλη τη μέρα στο διαδίκτυο και γκρινιάζεις για την Hellas Airlines,για το Ραλάκη,φωνάζεις "Έλεος" κάθε λίγο,"που μας καταντήσανε","όϊ-όϊ,μάνα μου" και άλλα τέτοια.Πες μου,ειλικρινά:Τι καταφέρνεις;
 
Ενω εσυ δεν καθεσε ολη μερα μεσα στο φορουμ για να απαντας στην ΧΧΧ!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ:Το ζήτημα είναι τι λες και τι καταφέρνεις με αυτά που λες.Πάμε για "κουβά",έρχεται!-
 
Top