Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Είπαν στη φίλη σου πως πρέπει να έρθει στη συνέντευξη; Τι πρέπει να φορέσει;
 
Re: Ellinair

SophiaShant σε καλέσανε κι εσένα; Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά για να δω αν έχουν καλέσει ήδη τα άτομα που θέλανε. Να μη περιμένουμε αν είναι.
 
Re: Ellinair

mordredkd, Όχι, έστειλα πριν 4 μέρες βιογραφικό, όποτε περιμένω ακόμα. Άστο που περίμενα απάντηση από την Aegean, και πέρασαν 3 μήνες και ακόμα ούτε τηλ ούτε email. :-| Ε είπα να στείλω εδώ, μιας και η μητρική μου είναι τα Ρωσικά, εδώ μάλλον έχω πιο πολλές πιθανότητες.
 
Re: Ellinair

Τότε έχεις πάρα πολλες πιθανότητες!!! Θα σε καλέσουν σίγουρα από την Ellinair !! Εύχομαι ότι καλύτεροοο!!! :D
 
Re: Ellinair

Σε ευχαριστώ παρά πολύ! :!: Μακάρι να μας πάρουν όλες μας
Εσυ έχεις στείλει σε κανένα άλλο η μόνο Ellinair?
 
Re: Ellinair

Κι εγω είχα στειλει και στην Aegean, αλλά δε με κάλεσαν ποτέ... ούτε mail ούτε τηλεφωνο... τίποτα... Κι εγώ ελπίζω πιο πολύ στην ellinair λόγω ρωσικών....!
 
Re: Ellinair

Αααα έχεις και Εσυ τα ρωσικά;
 
Re: Ellinair

Ναι! Αλλα μόνο αγγλικά και ρωσικά από γλώσσες... Οπότε δε ξέρω αν είναι αρκετες... Θα δούμε! Ελπίζουμε!!
 
Re: Ellinair

SophiaShant όχι από ότι μου είπε δεν της είπαν τίποτα περί ενδυμασίας παρά μόνο να κρατάει ένα βιογραφικό μαζί της. Αλλά φαντάζομαι δεν πάμε στο πολύ κάζουαλ ντυμένες. Άμα ψάξεις στο google πιστεύω θα βρεις συμβουλές σε όλο το σύνολο για την πρώτη συνέντευξη. Άμα με πάρουν πριν απο εσάς θα σας γράψω τι ζητήσανε και τι συζητήθηκε πάνω κάτω για να πάτε προετοιμασμένη.
 
Re: Ellinair

AmaliaLed, Σε ευχαριστώ πολύ! Όποτε περιμένουμε :)
 
Top