Λάθος posts ...

Re: Flightsim

aeroalexGR":2a26rj8m said:
kostin":2a26rj8m said:
Παιδιά έχω το FSX και θέλω να συνδεθώ online μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως να το κάνα αυτό?Ευχαριστώ πολύ.

Γειά σου χρήστη kostin!
Στο FSX πρέπει να φτιάξεις λογαριασμό GameSpy στο Multiplayer, μέσα στο παιχνίδι :idea:
Προσοχή! Μετά πρέπει να το κάνεις activate μέσα από το email σου. Μέτα απλούστατα κανε σύνδεση με τον φτιαγμένο λογαριασμό
Καλές πτήσεις! Το καλύτερο είναι το VATSIM! Ψάξε το!
:great:
Happy Landings!!
Δεν μπορω να κανω δεν ξερω γιατι. Μπορει να με βοηθησει καποιος?
 
Re: Ryanair στην Ελλάδα

OA701":t8zo4ryg said:
xristos":t8zo4ryg said:
...Υπάρχει περίπτωση η Ryanair να κατάφερε να πετύχει δωρεάν μετακίνηση των επιβατών στο κτίριο και να μην χρεώνεται για την υπηρεσία αυτή από τον handler...
Ή το μπουγιουρντί να ταχυδρομείται εδώ :mrgreen:
παιδια καλησπερα.θελω βοηθεια.παω να κλεισω με την ryann απο skg -bgy 19εως24 αυγουστου.με ρωταει για ασφαλεια λεω οχι (σωστα κανω?)και στον τροπο πληρωμης επειδη εχω mastercard με χρεωνει 24 και24 ευρω για τις δυο αποσκευεσ μου.ειναι οκ?πρωτη φορα προσπαθω να κλεισω μαυτην την εταιρεια.βοηθηστε με.
 
Vivlia PPL polounte!

Kalispera se olous.

Mou exoun meinei ta vivlia gia PPL ola sta ellinika se kali katastasi.
An ta xreiazetai kapios as me eidopiisei!
 
Dinonte vivlia PPL ellinika!

Kalispera se olous.

Mou exoun meinei ta vivlia gia PPL ola sta ellinika se kali katastasi.
An ta xreiazetai kapios as me eidopiisei!
 
Re: Συντριβή Saab 340 στην Αργεντινή

Πολύ άσχημο το γεγονός όμως...

... συνέβη στην Παταγονία...
... η Παταγονία δεν είναι στην Ελλάδα...
... άρα το έγραψες σε λάθος topic! :D
 
Re: Συντριβή Saab 340 στην Αργεντινή

Συγνώμη λάθος μου, δεν το πρόσεξα. Ας το μεταφέρουν οι διαχειριστές.
 
Re: Έλληνες πιλότοι σε ξένες εταιρείες

Xairetai,

Stin Jetstar eimaste 2 Captain (Enas A330 kai enas A320)

1 A330 First Officer kai

Episis 4 A320/321 First Officers.
 
Re: Hellenic Imperial Airways

Μπορεί να κάνει κανένα SPOTAKI το Ράδιο Αρβύλα απο εκείνα τα ωραία ! Εγώ έτσι όπως το βλέπω, θα έχουμε συμβάν σαν εκείνο στο Ελληνικό με το 200άρι να πετάει πάνω απο τις ταράτσες . . .
 
Re: Hellenic Imperial Airways

Καλό το χιούμορ, αλλά λίγο μακάβριο το σχόλιο...
 
Re: Hellenic Imperial Airways

Μάλλον κακό humor και μακάβριο σχόλιο. Δεν μπορώ να ξέρω τις μαντικές ικανότητες του Duck Roger, αλλά πραγματικά θα θελα να μας πει πως είναι τόσο βέβαιος ότι κάτι τέτοιο θα συμβεί. Αυτό το "ετσι όπως το βλέπω" κάπου πρέπει να στηρίζεται. Το ότι το 747 είναι 200αρι κι όχι -8i δε σημαίνει τίποτα. Μεχρι τώρα δεν έχει τεθεί θέμα ασφαλείας στη ΗΙΑ οπότε αν έχεις στοιχεία να τα δώσεις στην ΥΠΑ.
Καλό είναι να προσέχουμε τι λέμε δημόσια, γιατί σέρνονται και εισαγγελείς (ακόμα κι ανηλίκων)


Το σχόλιο για το Ραδιο Αρβύλα το αφήνω ασχολίαστο, γιατί είναι ανάξιο λόγου.
 
Top