Miles & Bonus

  • Thread starter gm747
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Παιδιά στο σάιτ δείχνει ακόμα 4 θέσεις business για πώληση.
Επίσης δείχνει 2 διαθέσιμες σειρές.View attachment 3857
Χμμ μου φαίνεται πως μιλάμε για διαφορετική πτήση. Η RAK-ATH στις 26/12 είναι στο C0 και έχει 3 σειρές.
 
ερώτηση: από πτήση της swiss μας πιστώνονται μίλια;

δεν είμαι σίγουρος και για την κατηγορία του ναύλου μου. γράφει Economy Class LIGHT (L), δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο. το L είναι η κατηγορία ναύλου ή είναι από το LIGHT
 
Προσπαθώ στην εξαργύρωση με μίλια να βρω και να επιλέξω το αεροδρόμιο της Τερσέιρα (Terceira) κωδικός αεροδρομίου TER

ε λοιπόν είναι αδύνατον! στο παρελθόν είμαι σίγουρος το έβρισκα όταν το ήθελα. Ότι και να γράψω δεν μου το βγάζει
 
Σε ευχαριστώ! θα ορκιζόμουν ότι μέχρι πρόσφατα δεν εγραφε ΠΡΑΪΑ ΝΤΑ ΒΙΤΟΡΙΑ αλλά ΤΕΡΣΕΪΡΑ ή ΤΕΡΚΕΪΡΑ
 
Γνωρίζει κάποιος να μας πει γιατί πλέον το miles and bonus έχει ως τραπεζικό συνεργάτη την τράπεζα Κύπρου; έχει λήξει η συνεργασία με την Alpha Bank ή είναι κάτι προσωρινό;
 
Alpha bank CY ?
 
Κάτι που ανακάλυψα πρόσφατα είναι ότι το ΙΚΕΑ έγινε συνεργάτης, και δίνουν 1 μιλι για κάθε ευρώ που ξοδεύεις.
 
Γνωρίζει κάποιος να μας πει γιατί πλέον το miles and bonus έχει ως τραπεζικό συνεργάτη την τράπεζα Κύπρου; έχει λήξει η συνεργασία με την Alpha Bank ή είναι κάτι προσωρινό;
Mηπως γιατι κοιτας για την Κυπρο;
Ενω η συνεργασια με την Alpha Bank ειναι για την Ελλάδα;

Ξερεις οτι δεν υπάρχει πια Τραπεζα Κυπρου στην Ελλαδα εδω και χρόνια, σωστά;
Αρα και να ήθελε το miles and bonus, δεν θα μπορούσε να έχει τραπεζικό συνεργάτη μια τράπεζα που δεν λειτουργεί στη χώρα μας.
 
Top