Σχολη Ικαρων(Ερωτησεις)

για τον αστιγματισμο υπαρχουν ορια....ευτηχως σημερα εκανα εξετασεις σε οφθαλμιατρο και δεν ειχα καθολου μυωπια :cool:...σε ολα τα αλλα ειμαι τζετ ;) το μονο που μενει ειναι να γραψω τις αναθεματισμενες τις πανελληνιες
 
καλημέρα παιδιά. είμαι κοπέλα και θα ήθελα να ρωτήσω εάν ισχυεί κάτι διαφορετικό για τις γυναίκες στο τμήμα των ιπτάμενων.
επιπλέον, αναρωτιόμουν εάν παρέχονται και άλλες δραστηριότητες εντός της σχολής (π.χ αθλήματα κλπ.)
ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Epap":1g7ag01q said:
...εάν ισχυεί κάτι διαφορετικό για τις γυναίκες στο τμήμα των ιπτάμενων...
Όχι. Ισχύουν τα ίδια.
Epap":1g7ag01q said:
...εάν παρέχονται και άλλες δραστηριότητες εντός της σχολής (π.χ αθλήματα κλπ.)...
Επιβάλλονται.

Χαράμισε λίγα λεπτά παραπάνω από τον πολύτιμό σου χρόνο και θέσε τις ερωτήσεις σου πιο αναλυτικά. Ίσως πάρεις χρήσιμες απαντήσεις για πράγματα που μπορεί να σε ενδιαφέρουν.
 
Μερικές φορές, αναρωτιέμαι γιατί κάθομαι και ασχολούμαι...

Υποτίθεται πως μπαίνουν για να ρωτήσουν πληροφορίες για το μέλλον τους... τουλάχιστον, ας ξαναμπούν μια φορά να δουν αν πήραν απάντηση...
Επειδή για το συγκεκριμένο θέμα έχω ιδία άποψη, είπα να απαντήσω και να στείλω και προσωπικό μήνυμα στις υποψήφιες (το ίδιο έχω κάνει και για υποψήφιους - δεν είναι θέμα διάκρισης). Δεν ξαναμπήκαν, ούτε καν για να διαβάσουν το μήνυμα (ειδοποίηση του οποίου θα πήγε στο e-mail τους καιδεν υπάρχει λόγος να μην απαντήσουν αν έχουν έστω και το παραμικρό ενδιαφέρον για την Ικάρων ή το μέλλον τους).
Epap":3qt4ltgq said:
την Χθες, 10:07 καλημέρα παιδιά. είμαι κοπέλα και θα ήθελα να ρωτήσω...
Epap
Εγγραφή: Χθες, 09:56
Τελευταία επίσκεψη: Χθες, 10:14

π.α.-γυναίκες

Δημοσίευσηαπό ΜαρίαKαπ. την 20 Μάιος 2012, 14:16
Γεια σας.
Είμαι 18 χρονών και αύριο ξεκινούν οι πανελλήνιες...
Εγγραφή: 20 Μάιος 2012, 13:45
Τελευταία επίσκεψη: 20 Μάιος 2012, 14:18


Εγώ προσωπικά και εδώ και στα θέματα αγοράς εργασίας, σταματάω να ασχολούμαι....
 
γεια σας παιδια...θα ηθελα να ρωτησω αν εχω εστω και λιγο φυσημα στην καρδια με κοβουν??
 
Είμαι 1.85 και 75 κιλά και θέλω ιπτάμενος μπορώ?
 
τα ορια τα κοιταξες?????
Αν βαριεσαι να κατσεις να τα ψαξεις εσυ, γιατι να το κανουμε εμεις για σενα??

Σορρυ για την κακια, αλλα πηγαινες λιγο γυρευωντας...
χι χι χι....
 
Παιδιά,καταρχήν καλημέρα....Όταν κάποιος μπέιι στην σχολή Ικάρων κάθε πότε πέρνει άδεια...Ξέρω ότι μπορεί να; βγαίνει παρασκευή μεσημέρι και να επιστρέφει Κυριακή Βράδυ...Μόνο αυτό;Χριστούγεννα-Πάσχα παίρνει άδεια??
 
15 μέρες Χριστούγεννα, 15 μέρες Πάσχα και τον Αύγουστο.
+κάποιες μικρές άδειες στο 4ο έτος (διπλωματική εργασία)
 
Top