Aegean Cabin Crew

Σ ευχαριστώ πολύ nicolee έστειλα κ μέιλ στην κά Σάμιου και μου απάντησε αυτό: Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμη η διαδικασία και είστε εν αναμονή των αποτελεσμάτων. Ευχαριστούμε για την υπομονή σας κι ελπίζουμε να επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας σύντομα.



οπότε περιμένουμε
 
Καλησπέρα σας,
Γνωριζετε εάν η aegean προσλαβμβανει αεροσυνοδους και στα Χανια ,εκτός απο Ρόδο και Κερκυρα?(για να καλύψει τις εποχικές της αναγκες ,την εαρινή σεζόν εννοώ)
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 
Θα το ξαναρωτήσω, γιατί δε ξέρω τι συμβαίνει ακριβώς ήμουν στο γκρουπ 12-13 Δεκέμβρη πήρανε καμία από αυτές τις μέρες, γιατί έμαθα πως οι κοπέλες που περάσανε από το γκρουπ 10-11 Γενάρη ξεκινάνε εκπαίδευση σε λίγες μέρες
 
ma5a":11e6v7hm said:
Σε πόσες μέρες από την face to face συνέντευξη καλούν; Aναφέρομαι στην συνέντευξη που έγινε στην Αθήνα 13 Δεκεμβρίου, έχω μεγάλη αγωνία, αν κάποια την κάλεσαν ας μας πει, ευχαριστω.

Τελικά σε ενημέρωσαν;;
 
nael, είσαι τυχερή που τουλάχιστον πέρασες από συνέντευξη, εμένα ακόμα δεν έχουν απαντήσει στο βιογραφικό, τουλάχιστον να πουν ένα «όχι», μιας και ξεκινάνε ίδη την εκπαίδευση στην Αθήνα και δε χρειάζονται άλλους. :cry:
 
Το ότι ξεκίνησαν εκπαίδευση δεν σημαίνει ότι δεν χρειάζονται άτομα.
Από την συνέντευξη του Δεκεμβρίου 2 φορές ξανα έβγαλαν ότι χρειάζονται άτομα και είχε ανοιχτή φόρμα να συμπληρώσεις....
Στο λέω γιατί το ξέρω ..Εκεί ήμουν!
 
Απλά έχω στείλει βιογραφικό πριν 3 μήνες, και δε μου έχουν γράψει ούτε στο email , ούτε τηλέφωνο, τίποτα
 
Κοίτα τότε ίσως απλα να μη τους άρεσε το βιογραφικό σου??Εγώ δεν σε ξέρω για να κρίνω αν ήταν καλό η όχι απλα θυμάμαι πως όταν έστειλα ένα μήνα μετά με πήραν τηλέφωνο να πάω ....Τώρα 3 μήνες κ μένα πολλοί μου φαίνονται
 
Γεια σας έχουν πάρει κάποια τηλέφωνο για συνέντευξη στο Ηράκλειο ; Η προκήρυξη βγήκε 18 του μήνα ποτέ λέτε να μας ενημερώσουν ;
 
Καλημέρα, μια φίλη μου για Ηράκλειο δεν την έχουν καλέσει... Αλλά ούτε και εμένα για Αθήνα.
 
Top