Aegean Cabin Crew

Aεροσυνοδος στην aegean

Kαλησπερα θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με την aegean.Μενω στη θεσσαλονικη αλλα ηθεση της αεροσυνοδου ειναι για την Αθηνα.Αρχικα θα ηθελα να ρωτησω αν μετα την εκπαιδευση δεν μεινω ικανοποιημενη απο τον τροπο ζωης μου εκει υπαρχει περιθωριο να μη συναψω συμβαση η θα ειμαι υποχρεωμενη λογω της εκποαδευσης μου εκει.Επειτα αν συναψω συμβαση ποσο χρομικο διαστημα διαρκει και πως ειναι διαμορφωμενο το πραγραμμα καθημερινα; Υπαρχει καποιο συγκεκριμενο προγραμμα; Θα μπορω να γυρναω στην πολη μου; ευχαριστω εκ των προτερον !
 
Ωραία σε ευχαριστώ πολύ !! Οποία έχει νεότερα για Ηράκλειο ας μας πει έχω πολύ αγωνία !!!
 
Καλησπέρα! Έστειλα βιογραφικό στις 20 Ιανουαρίου για Αθήνα.. Υπάρχει κανένα νεώτερο; έχει δεχτεί κάποια τηλεφώνημα;
 
Αεροσυνοδοί Aegean Ηράκλειο Κρήτης 2018

Γεια σας

Πριν 1 μήνα η Aegean έβαλε προκήρυξη για το Ηράκλειο Κρήτης και σήμερα μπήκα στη σελίδα του και είδα ότι έχει αφαιρεθεί μέχρι το Σάββατο υπήρχε κανονικά.


Και σε παλιότερη προκήρυξη είδα ότι είχαν 1 μήνα περιθώριο για να στείλεις βιογραφικό και το τόνιζαν.

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει; Δεν με έχουν καλέσει. Πάει να πει ότι δεν δέχονται αλλά βιογραφικά και τώρα θα αρχίσουν να καλούν;
Η ότι ήδη έχουν ξεκινήσει διαδικασίες και απλά δεν ταίριαζα στε προσόντα ;


Παρακαλω αν κάποιος ξέρει ας με Καθησυχάσει γιατί ίσως και να είμαι απλά πολύ ανυπόμονη

Επίσης να πω ότι πήρα σήμερα στο τηλεφωνικό κέντρο άπο αναμονή σε αναμονή δεν έβγαλα άκρη.
 
Καλησπέρα, κορίτσια.
Γνωρίζει καμία αν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας;
Ευχαριστώ πολύ
 
Οχι δεν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας αλλά θα πρέπει να φοράς φακούς επαφής. Γνωρίζει κάποια τι ύψος ζητάνε ; Είμαι 1.63, έχω πιθανότητες να με δεχτούν ;
 
Γειά σας..!
Μήπως ξέρει κανείς που γίνονται οι εκπαιδεύσης της Aegean;;;
 
Ναι Ηράκλειο και τρεις μέρες Γερμανία
 
Καλησπέρα, εχετε μηπως καποιο νεο για την προκύρηξη που εχει βρει τωρα για την αθηνα για ιπτάμενο προσωπικο στην Aegean? Εχουν επικοινωνήσει με καποια κοπέλα?
Ευχαριστώ
 
Re: Αεροσυνοδοί Aegean Ηράκλειο Κρήτης 2018

marinaki2100":140jonvq said:
Γεια σας

Πριν 1 μήνα η Aegean έβαλε προκήρυξη για το Ηράκλειο Κρήτης και σήμερα μπήκα στη σελίδα του και είδα ότι έχει αφαιρεθεί μέχρι το Σάββατο υπήρχε κανονικά.


Και σε παλιότερη προκήρυξη είδα ότι είχαν 1 μήνα περιθώριο για να στείλεις βιογραφικό και το τόνιζαν.

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει; Δεν με έχουν καλέσει. Πάει να πει ότι δεν δέχονται αλλά βιογραφικά και τώρα θα αρχίσουν να καλούν;
Η ότι ήδη έχουν ξεκινήσει διαδικασίες και απλά δεν ταίριαζα στε προσόντα ;


Παρακαλω αν κάποιος ξέρει ας με Καθησυχάσει γιατί ίσως και να είμαι απλά πολύ ανυπόμονη

Επίσης να πω ότι πήρα σήμερα στο τηλεφωνικό κέντρο άπο αναμονή σε αναμονή δεν έβγαλα άκρη.
Εγω ειμαι εδω να σε καθυσηχασω!ο λόγος που βγάζουν συχνά την θέση ειναι γτ πιθανόν δεν τους ταιριάζουν τα προφίλ των υποψηφίων αλλα ίσως και γιατι ο αριθμός των υποψηφίων ειναι μικρότερος απο αυτο που ψάχνουν!
Οσο για το ποτε θα σε ενημερώσουν απλά θα σπυ πω πάρε βαθειά ανάσα,εμένα όταν με είχαν καλέσει είχαν περάσει ήδη δυο μήνες απο τον μηνα που έστειλα εγω κ φαντάσου το ειχα ξεχάσει,οποτε υπομονή!!!
Κατερίνα13":140jonvq said:
Οχι δεν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας αλλά θα πρέπει να φοράς φακούς επαφής. Γνωρίζει κάποια τι ύψος ζητάνε ; Είμαι 1.63, έχω πιθανότητες να με δεχτούν ;
Κανονικά ζητάνε απο 1.60 κ πάνω βεβαια κάτω απο 1.67 δεν έχω δει και ποτε!!
If you wish it you can do it!
Πάλεψε το όνειρο σου
 
Top