Επάγγελμα Αεροσυνοδός

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
καλησπερα annie.και εμενα μου τηλεφωνησαν για να περασω συνεντευξη.ποτε σου ειπανε εσενα να πας,αν θες στειλε μου πμ να μου πεις ημερομηνια.και εγω επισης δεν εχω καμια σχεση με το επαγγελμα απλα μου αρεσει πολυ.φανταζομαι ρωτανε τα κλασσικα γιατι θες να γινεις αεροσυνοδος και τετοια αλλα δεν ξερω σιγουρα!!!
 
air lover με μπερδευει το φορουμ στειλε μου προσωπικο μηνυμα και μιλαμε μεσς msn αν θες για να τα πουμε
 
Καλή σας τύχη κορίτσια, ελπίζω να τα καταφέρετε όλα ...
;)
Πέστε μας κανένα νέο éτσι?,

χαιρετίσματα :)

Johan V
 
Καλησπέρα! Είδα τη νέα προκήρυξη της Aegean και σκέφτομαι να στείλω βιογραφικό. Ξέρει κανείς να μου πει πόσες φορές τη βδομάδα πετάνε οι ιπτάμενοι συνοδοί? Μια φίλη μου που δούλευε ως εποχική στην Ολυμπιακή μου είχε πει ότι πετάγανε 3 φορές και ήταν μία ακόμη stand-by. Στην Aegean τί ισχύει? Επίσης ξέρει κάποιος να μου πει και πού κυμαίνονται πάνω κάτω οι μισθοί? Ευχαριστώ! :)
 
melissa":1ykq7gz1 said:
...Στην Aegean τί ισχύει? Επίσης ξέρει κάποιος να μου πει και πού κυμαίνονται πάνω κάτω οι μισθοί?...
ρίξε μια ματιά εδώ.
 
γεια σας παιδια.καινοθργια στη παρεα.ειμαι 18 κ εχω περασει φυσικοθεραπεια στην αθηνα κ τωρα θα αρχισω τη σχολη.παντα ομως ειχα σαν επιθυμια να γινω αεροσυνοδος.ηθελα να μαθω αν θα μπορουσα να το κανω παραλληλα με τη σχολη λιγες μερες τη βδομαδα.κ σαν χαρτζιλικι αλλα κ να εκπληρωσω ενα απ τα μεγαλυτερα ονειρα μ.ας μου απαντησει οποιοσ μπορει!σας ευχαριστω παρα πολυ εκ των προτερων..
 
Καλησπερα! ειμαι νεο μελος κ σας βρηκα ψαχνοντας για θεσεις εργασιας ως αεροσυνοδος.
αληθευει οτι εχει βγει προκυρηξη για προσληψεις αεροσυνοδων στην ολυμπιακη αυτες τις μερες?
κ αν εχει βγει γιατι δεν την βρισκω πουθενα???
ευχαριστω εκ των προτερων!
 
Δεν έχει βγεί ακόμα κάτι και να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω και να βγεί, τουλάχιστον αυτό το διάστημα. Μπορεί αυτή που έχεις ακούσει οτι έχει βγεί να πρόκειται για την προκήριξη μονιμοποίησης 600 ατόμων του εδάφους.
 
Μπορούμε να μάθουμε πότε περίπου θα γίνουν προσλήψεις?
 
Παιδια καλισπερα,

Θα ηθελα να μαθω το εξης.

Υπαρχουν ατομα που επιθυμουν να πεταξουν ως εποχικοι στις ΟΑ???

Αν ναι τοτε στειλτε ενα πμ μυνημα διοτι η ΟΑ εχει αναγκη απο ιπταμενο προσοπικο
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top