Λάθος posts ...

Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Ρε gelio δεν βαρεθηκες ειλικρινα?
Τι σε νοιαζει τι κανουν οι αλλοι?
Αντιμετωπιζεις καποιο προβλημα?
Κακο ειναι να ειπωνονται ορισμενες πληροφοριες?
Σε ενοχλει να μαθαινει ο κοσμος?
Γιατι τετοια καφριλα?

και κατι τελευταιο

το gelio ειναι το δευτερο σου account εεε?
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Μπορει ενας moderator να σβησει ολα τα ασχετα γιατι το thread ειναι για αλλο λογο και οχι για κουτσομπολιο; Ο φιλος gelio ή οποιος αλλος θελει να κραξει μπορει ανετα να ξεκινησει ενα νεο θεμα και να γραφει εκει οτι θελει.. Οχι τιποτα αλλο, αλλα μου ερχονται και ενα καρο μαιλ για νεες απαντησεις στο θεμα που με ενδιαφερει και μπαινω και διαβαζω @@.
Ευχαριστω!
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Τελικα το mpaxalo ...... is endles ....... :mrgreen:
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

traveler1":3i8wkg9q said:
Θα μου πεις γιατι δεν εμαθες μονος σου ...... τοτε δεν ειχαμε μυαλα για τετοια.
Παντος εμαθα αριστα Αγγλικα ..... λογο τις δουλειας μου ( Υποπλοιαρχος Εμπορικου Ναυτικου ) και της συνεργασιας
μου με ανθρωπους απο ολο τον κοσμο, ως πληρωμα καθως και στα λιμανια καταπλου.
Εχω μιλησει δηλαδη με κυβερνητες αμερικανους εως και κινεζους, και με συγκυβερνητες νοτιοαφρηκανους εως και πακιστανους . Ολοι τους ηταν ανετοι και σου εδιναν την εντυποση οτι τους γνωριζες χρονια..
traveler1":3i8wkg9q said:
Τελικα το mpaxalo ...... is endles ....... :mrgreen:

εντάξει την ελληνική ορθογραφία δεν την κατέχεις αλλά πάλι καλά που έμαθες άριστα αγγλικά
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Ευτυχως τελειωσαν οι διακοπες. Τωρα γραφουν ολοι ... και παλι την γνωμη τους.
ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ θα μας σβηση ο moderator. Ευτυχος ειναι Κυριακη ...... λες.
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Μαγκες πρεπει να βγω .... αυτην την στιγμη καβαλαω το Cayenne S 4,8 V8 που προσφατα αγορασα κοψοχρονια χρωματος
μαυρου μεταλικου. Θα επανελθω καποια αλλη στιγμη για να σας εκθεσω τις αποψεις μου περι Αεροσκαφων. Καλο ξειμερομα.
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

by the way ΣΤΟΝ TOLISSHOW απαντησα με pm.............
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

pastelidis.n.s.":2kvs6r75 said:
Ρε gelio δεν βαρεθηκες ειλικρινα?
Τι σε νοιαζει τι κανουν οι αλλοι?
Αντιμετωπιζεις καποιο προβλημα?
Κακο ειναι να ειπωνονται ορισμενες πληροφοριες?
Σε ενοχλει να μαθαινει ο κοσμος?
Γιατι τετοια καφριλα?

και κατι τελευταιο

το gelio ειναι το δευτερο σου account εεε?
το αλλο μου το εκλεισαν και εκανα αυτο!!!αλλα αφου ηθελα να πω αυτα που βλεπω τωρα μπορειτε να με κανετε διαγραφη και ν ασυνεχεισετε να γραφετε,με σκοπο οι 4,5 που ψαχνουν δουλεια (λες και ειναι η αεροπορια οικοδομη) να συνεχισουν να γραφουν!αντε και του χρονου. τελος δεν εβρισα κανεναν , απλος μ εποιο καυστικο τροπο σχολιασα απλα και ταπεινα αυτα εδω μεσα!! διοτι εδω ειναι φορουμ!!! επισης φανταζεσαι τον βγενοπουλο να γραφει εδω και να ζηταει τα 4,5 ατομα εδψ μεσα....αχαχαχχ
Σασ υποσχομαι οτι δεν θα ξανασχολιασω τπτ , διοτι η δημοκρατια σας ειναι να φυμωνετε οποιον εχει αλλη γνωμη (εγω και ο traveler1)Επισης αν παρατηρησατε ολοι επειδη δεν εχετε επιχειρηματα σε αυτα που σας ειπαμε, ασχοληστε με τα ορθογραφικα λαθοι!!!αυτο και αν δειχνει κατινια!!!αντε γεια!!!
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Tolisshow":1vai83x6 said:
traveler1":1vai83x6 said:
Θα μου πεις γιατι δεν εμαθες μονος σου ...... τοτε δεν ειχαμε μυαλα για τετοια.
Παντος εμαθα αριστα Αγγλικα ..... λογο τις δουλειας μου ( Υποπλοιαρχος Εμπορικου Ναυτικου ) και της συνεργασιας
μου με ανθρωπους απο ολο τον κοσμο, ως πληρωμα καθως και στα λιμανια καταπλου.
Εχω μιλησει δηλαδη με κυβερνητες αμερικανους εως και κινεζους, και με συγκυβερνητες νοτιοαφρηκανους εως και πακιστανους . Ολοι τους ηταν ανετοι και σου εδιναν την εντυποση οτι τους γνωριζες χρονια..
traveler1":1vai83x6 said:
Τελικα το mpaxalo ...... is endles ....... :mrgreen:

εντάξει την ελληνική ορθογραφία δεν την κατέχεις αλλά πάλι καλά που έμαθες άριστα αγγλικά
εσυ προσβαλεις για τα γραμματα του τον κυριο αυτο,γιατι αν καταλαβες καλα ενασ επιβατης σας εκανε ρομπα!!ειπε οτι ευτυχως δεν εχω πεταξει απο το 2008,δλδ απο την συμπεριφορα σου και αυτα που γραφεισ εδω, εχανες πελατες και το συμαντικοτερο σκεψου να ησουν σε εταιρια και να τα ελεγε αυτα στο αφεντικο σου,θα ειχε φυγει τη ν αλλη μερα!!....
 
Α340 στο satelite του LGAV

Γεια σας.
θελω να ρωτησω αμα ξερει κανενας κατι για τα Α340 της ολυμπιακης. ηταν χθες σταθμευμένα στο satellite του LGAV και αναρωτιόμουν εαν εξακολουθουν να εκτελουν δροολογια και που. μπορε ν με διαφωτισει καποιος;
 
Top