Λάθος posts ...

Re: Spotting in Athens (LGAV/ATH)

Ειναι παρκαρισμένα εκεί εδώ και καιρό. Δεν έχουν πετάξει ούτε 1 λεπτό απ' όταν έκλεισε η Ολυμπιακή, απλά τα παρκάρουν όπου βολεύει στο αεροδρόμιο μέχρι να δουν τι θα τα κάνουν..
 
Re: Α340 στο satelite του LGAV

nickp":107qnh8w said:
αναρωτιόμουν εαν εξακολουθουν να εκτελουν δροολογια και που. μπορε ν με διαφωτισει καποιος;

Συνήθως εκτελούν το δρομολόγιο Satellite - Bravo ή Satellite - όπου να'ναι...

Καλά, πάνε 2 χρόνια που έκλεισε η ΟΑ κι ακόμα ρωτάτε για τα 340 :thx:
 
Re: Δημόσιες Σχολές Θεσσαλονίκης

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΚΑΡΩΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΤΥ!!! ΟΜΩΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΩΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ. ΒΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ...
ΕΛΠΙΖW ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....
 
Re: Τεχνολόγος αεροσκαφών στα ΤΕΙ

ΠΡΟΣ pastelidis. n. s.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ, ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ. ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΟΙΤΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3 ΕΞΑΜΗΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΣΧΟΛΗ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΙ. ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΟΙ ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΕΣ(ΜΠΑΖΟΥΝ ΝΕΡΑ ΤΑ ΝΤΑΒΑΝΙΑ Κ.Α.) ΕΠΙΣΗΣ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ Η ΔΟΙΗΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΚΛΑΔΟ. ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΒΑΤΑ (ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ). ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΑΛΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ. ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝ ΕΤΗ 2011 ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΑΝΙΚΟΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΟΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΥΤΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΤΩΝ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΠΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ. ΑΥΤΑ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

υπάρχει κατα την γνώμη σας κάποιος προόρισμος εξωτερικού που θα μπορούσε να δραστηριοποιήθει η aegean με καλές προοπτικές?
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Βουδαπέστη, Πράγα και το καλοκαίρι Σκανδιναβία.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Ας αφήσει και στην Olympic Air κάτι...
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Η έναρξη πτήσεων κυρίως στην Πράγα υποβοηθείται και απο τη μείωση των πτήσεων της Czech Airlines απο 11εβδομαδιαίες πέρυσι σε 6 φέτος...
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Παρακαλώ τους moderators και τους συμμετέχοντες να περιοριστούν σε ζητήματα που έχουν να κάνουν με τα υπαρκτά δρομολόγια της Α3 (και όχι τι θα ήθελε/προβλέπει/πιστεύει ο καθένας να ανοίξει). Φχαριστώώώ
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

jerry said:
Παρακαλώ τους moderators και τους συμμετέχοντες να περιοριστούν σε ζητήματα που έχουν να κάνουν με τα υπαρκτά δρομολόγια της Α3 (και όχι τι θα ήθελε/προβλέπει/πιστεύει ο καθένας να ανοίξει). Φχαριστώώώ[/quot νομίζω πως ο προβληματισμος μου ταιριάζει στην συγκεκριμένη ενότητα...
 
Top